Spławikowe GPOL Dratów relacja i wyniki

W dniach 16-17 lipca odbyły się zawody z cyklu GPOL w dyscyplinie spławikowej

Powiadom znajomego:

Spławikowe GPOL Dratów 16-17 lipca

W dniach 16-17 lipca ZK PZW Lublin Lin Czuby był organizatorem GPOL, przy wakacyjnej frekwencji, stawiło się około 30 zawodników. Zgodnie z komunikatem losowanie stanowisk odbyło się ręcznie, choć dochodziły głosy by i sektory też tak losować z uwagi na słabą ,,mieszalność” programu do spławika. Wspomnę tylko, że na Dratowie jak zwykle wiało:}. Pogoda raczej nie wakacyjna, ale równa dla wszystkich.

Wracając do zawodów zdominowane zostały przez drużynę Stynka Haczyk Lublin, Indywidualnie kol. Tomasz Laszuk drugi kol. Kamil Filipek a czwarty kol. Piotr Rzepecki. Największą wagę sektorową w turze zrobił Tomek uzyskując ponad 14 kilogramów, na trzecim stopniu podium niezawodny kol. Sławomir Staroń, podium drużynowe uzupełniły Sensas Lublin oraz Maver Lerby Team I, gratulacje dla zwycięzców i podziękowanie dla zawodników za sportową postawę. Ukłon w stronę członków ZK PZW Lublin Lin Czuby za organizacje tej imprezy, bo przecież wiemy, że problemem jest z organizatorami, takich zawodów.

Następne spotkanie 6-7 sierpnia nad Wisłą w Wólce Profeckiej, miejmy nadzieje, że warunki pogodowe wytrzymają, organizatorem jest Maver Lerby. Zmiana klimatu na pewno, doda smaczku rywalizacji, i być może przetasuje dotychczasową tabele?

Szczegółowe wyniki oraz mała foto relacja poniżej.

ZK PZW Lublin Lin Czuby

Pliki do pobrania