SPINNINGOWY PUCHAR PREZESA KOŁA

W dniu 22 października odbyły się ostatnie zawody sezonu 2022, Spinningowy Puchar Prezesa Koła PZW Lublin Lin Czuby, zdobyty szczupakiem 81 cm.

Powiadom znajomego:

W dniu 22 października odbyły się ostatnie zawody Koła PZW Lublin Lin Czuby w tym roku

Spinningowy Puchar Prezesa Koła został zdobyty przez kol. Eryka Arciszewskiego, serdeczne gratulacje, szczupak 81 cm robi wrażenie, drugie miejsce dla kol. Łukasza Fajst , trzecie miejsce uzupełnił junior Karol Kurczuk łowiąc szczupaka na 68 cm, młodzi depczą po piętach :}.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców.

Zawody były połączone z pracami porządkowymi na terenie stanicy, mocowaniem kraty zabezpieczającej Dratów przed wędrówką ryb do kanału, ściąganiem części łódek już na brzeg i pomału szykowaniu się do przerwy zimowej.

Podziękowanie dla kol.DJ.  Cezarego za wspaniałą grochówkę, miłą i fajną atmosferą żegnamy już pomału sezon 2022, choć pracy do wykonania jeszcze w tym roku na Stanicy, za którą odpowiadają Członkowie Koła w znacznej większości skadający się z ZK, nie zabraknie, miedzy innymi w trosce o jak najlepszą infrastrukturę dla wędkarzy, wspomnę tyko, że w niektórych Okręgach samo wodowanie łodzi ze stanicy wraz z parkingiem dla samochodu i przyczepki kosztuje około 40-50 zł , tak naprawdę opłata pobierana za łodzie służy tylko do konserwacji i zabezpieczenia sprzętu w należytym stanie na przyszły sezon, a praca ludzi jest de facto wykonywana w wolontariacie.Taka jest też rola PZW, by zapewnić dość niedrogą możliwość wypoczynku i rekreacji na łonie natury dla swoich członków. Kończąc ten wywód wypada podziękować wszystkim tym, co pracowali, jak również tym, co dobrze życzyli:}.

Do zobaczenia miejmy nadzieje na lodzie:}.

Zarząd Koła PZW Lublin Lin Czuby

Podobne wiadomości